Воскресенье, 16 мая 2021 11:11

Для українців створять телемережу з безкоштовними каналами

В Україні анонсували створення цифрової загальнонаціональної телемережі для протидії інформаційному впливу. Вона гарантує не менше 12 безкоштовних телеканалів по всій території країни, навіть у найвіддаленіших регіонах. Рішення про це було прийняте на засіданні Ради нацбезпеки і оборони. Про це повідомив міністр цифровий трансформації Михайло Федоров і керівник Держспецзв’язку Валентин Петров, передає .

tv
Фото: Facebook

Передбачається, що вже до кінця року така телемережа Multiplex MX-7 покриватиме 95% підконтрольної території. Її необхідність обумовлена забезпеченням інформаційної безпеки і протидії російській пропаганді.

На сьогодні цифрове мовлення (Т2) не покриває всю територію України. До того ж, як нагадав Федоров, у минулому році відбулося кодування супутникового телебачення. Через це частина українців, особливо тих, хто проживає на прикордонних територіях, не мають можливості безкоштовно дивитися українські канали.

Для цього їм потрібно купувати новий тюнер і оформляти передплату з щомісячними платежами. Але це істотні витрати, тим часом як жителі прикордонних територій з Росією постійно піддаються інформаційній пропаганді країни-агресора.

Саме цю проблему повинна вирішити Multiplex MX-7, яка дасть безкоштовний доступ щонайменше до 12 українських незакодованих телеканалів.

У Держспецзв’язку кажуть, що перш за все будуть транслювати державні телекомпанії Громадського мовника. Наповнення мережі буде визначати Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Канали будуть незакодований.

Читати також:
Влада Індії визнала факт скидання у річку Ганг тіл жертв COVID-19
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/dlya-ukrayincziv-stvoryat-telemerezhu-z-bezkoshtovnymy-kanalamy/”

Другие материалы в этой категории: Луценко на регламентном комитете очень убедителен. »