Велике будівництво: на Житомирщині проблемну дорогу відремонтували до середини

Житомирська ОДА не планує добудувати дорогу місцевого значення Олевськ – Покровське у 2022 році. Половину дороги – 8 км – відремонтували торік за програмою «Велике будівництво». Для ремонту решти немає навіть проєктної документації.

На Житомирщині "Велике будівництво" відремонтувало половину дороги в Олевській ОТГ
На Житомирщині "Велике будівництво" відремонтувало половину дороги в Олевській ОТГ Фото: Олевськ онлайн

Загальна відстань між Олеськом та селом Покровське складає 16 км. Щоб подолати шлях між цими населеними пунктами на позашляховику треба було витратити більше години. Минулого року за програмою «Велике будівництво» взялися ремонтувати автомобільну дорогу загального користування місцевого значення С061501 Олевськ – Покровське. Про це розповів координатор ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв.

Об этом сообщает Преступная Россия

Він проїхався між Олевськом і Покровським і показав, як відремонтували за президентською програмою «Велике будівництво» рівно половину дороги. Саме на середині відстані між Олевськом і Покровським, власне, нова асфальтована дорога посеред лісів просто закінчується. А далі починається «жах автомобіліста»: суцільні ями, багнюка й бездоріжжя.

«У 2021 році 8-кілометрову частину дороги «Олевськ — Покровське» до села Будки, капітально відремонтовано за програмою «Велике будівництво». Розробник проекту дороги Олевськ — Покровське на 8 кілометрів (до села Будки) був підготовлений у 2018 році — ФОП Пославський О.П. Переможець відкритих торгів – ПП “Автомагістраль”. Джерело фінансування: Державний дорожній фонд. : 90 348,979 тис. грн.», — розповідає Олександр Ігнатьєв на своєму порталі

Судячи з графіку фінансування, кошти вже виділені у повному обсягу.

Проектної документації на решту 8 кілометрів, капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С061501 Олевськ – Покровське немає. Тому й фінансування продовження будівництва неможливе.

«Олевська міська рада 4 червня 2021 року звернулася до Житомирської облдержадміністрації з приводу капітального ремонту двох доріг місцевого значення. Депутати просили облдержадміністрацію замовити та профінансувати виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт доріг «Будки-Покровське» та «Лопатичі-Кам’янка», — зазначив Ігнатьєв.

Натомість, як повідомив активіст, у планах Державного фонду регіонального розвитку і відповідних управлінь Обласної адміністрації на 2022 рік наразі ремонт 8-кілометрової ділянки до Покровська не значиться.

Представник ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині зазначив, що місцевий осередок бере питання ремонту проблемної ділянки під громадський контроль.

Нагадаємо:

  • Як повідомляв «СтопКор», міська рада Олевська підтвердила Житомирським активістам, що не надавала дозволи на розробку піщаного кар’єру та видобуток копалин біля села Рудня-Бистра в Олевському районі Житомирщини. Таким чином, спростувавши заяви місцевих політиків про буцімто легальний видобуток піску в Олевській ОТГ.
Поділитись
Автор: Наталія Полинкова

Источник: Руссиангейт