Понедельник, 27 января 2020 09:42

Наталія Андрейченко зникла в Мексиці

Андрейченко погано почувалася напередодні зникнення

63-річна радянська й російська актриса Наталія Андрейченко зникла в Мексиці. Про це повідомили на її сторінці в Instagram.

Об этом сообщает http://samoychka.org

"Наталія не виходить на зв’язок уже більш ніж добу. У суботу вона була в гостях у подруги Марет у Канкуні, поїхала о 15.00, сказавши про погане самопочуття й утому, її хилило в сон (останніми днями в неї була напружена підготовка до запуску одного проєкту). Після того як вона сіла в машину, більше не виходила на зв’язок... Їхати їй приблизно годину за кермом.⠀Дякую Марет за оперативний зв’язок зі мною. Я особисто телефоную і пишу Наталії, дзвінки не проходять ні на російський номер, ні на американський. Наразі ми намагаємося зв’язатися з її сином і дізнатися хоч щось. Ми всі дуже переживаємо, щоб нічого не сталося. Щойно будуть новини, ми обов’язково вам повідомимо", – написав PR-директор актриси Ян Трунцев 26 січня.


Подивитися цю публікацію в Instagram

УВАГА!!! Величезне прохання всіх, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження Наталії Андрейченко повідомити за телефоном +7 (985) 843-32-97!!! Наталя не виходить на зв’язок вже більше доби. У суботу вона була в гостях у подруги Марэт в Канкуні, поїхала в 3 години дня, сказавши про погане самопочуття і втоми, її хилило в сон... (в останні дні у неї йшла напружена підготовка до запуску одного проекту). Після того, як вона сіла в машину, більше не виходила на зв’язок... Їхати близько години за кермом. * * Дякую Марэт за оперативну зв’язок зі мною. Я особисто дзвоню і пишу Наталії, дзвінки не проходять ні на російську номер, ні на американський. На даний момент ми намагаємося зв’язатися з її сином і дізнатися хоч щось. Ми всі дуже переживаємо, щоб нічого не сталося. Як тільки будуть новини, ми вам обов’язково повідомимо. Ян Трунцев, PR-директор Наталії Андрейченко

Публікація від Наталя Андрейченко (@natalya_andreychenko)


Наталія Андрейченко народилася 3 травня 1956 року в Москві. Найвідоміші фільми з її участю – "Сибіріада", "Військово-польовий роман", "Мері Поппінс, до побачення", "Двоє під однією парасолькою", "Леді Макбет Мценського повіту".


Джерело статті: “https://gordonua.com/ukr/bulvar/news/-natalija-andrejchenko-propala-v-meksitsi-1484446.html”