Вторник, 25 июня 2019 20:35

На окрузі на Київщині «клони» атакують Дубинського та Кононенка

Повідомляють, що на 94-му окрузі вже почались провокації за допомогою молодиків з брендованими футболками
Повідомляють, що на 94-му окрузі вже почались провокації за допомогою молодиків з брендованими футболками


По 94-му округу ЦВК зареєструвала вже 22 кандидатів в народні депутати, чверть з яких можна вважати технічнимиП’ять кандидатів від організацій під назвою «Слуга народу», троє Дубинських і троє Кононенків, стільки ж депутатів. Це все про неповний список кандидатів в депутати по 94-му округу


Вчора Ігор Мосійчук повідомив, що Центральна виборча комісія зареєструвала його кандидатом в народні депутати по 94-му округу. Він став 22-м кандидатом по цьому округу.


Цей округ, який розташований в Обухові та Василькові, вже став відомим завдяки «клонам» відомих політиків.


Так, там зареєстровано вже три Кононенки. Тільки один із них «справжній» — нардеп Ігор Кононенко, соратник Порошенка. Другий Кононенко – Артур – із Запоріжжя, а третій – Олексій – співробітник компанії ТОВ «Солідарність плюс», назва якої подібна до партії Порошенка.
У Ігоря Кононенка поки два конкуренти-клони
У Ігоря Кононенка поки два конкуренти-клониТакож на цьому окрузі вже три Дубинський. І це при тому, що «справжній» Дубінський ще не зареєстрований. Від «Слуги народу» по 94-му округу ітиме Дубінський Олександр Анатолійович, ведучий програми «Гроші» на телеканалі «1+1». Двоє з вже зареєстрованих Дубинських працюють на підприємстві з промовистою назвою «Слуга народу».
dubynskyj-94okrug


До цього треба додати, що по цьому округу йде колишній ведучий передачі «Гроші» Жан Новосельцев, який до того ж є комунікаційним директором громадської організації «Слуга народу».


Читайте також: Клони атакують Зеленського. У Кривому Розі на виборах зареєструвалося кілька «слуг народу»


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/na-okruzi-na-kijivshchini-kloni-atakuyut-dubinskogo-ta-kononenka-604576.html”