Вторник, 31 марта 2020 16:59

У Львові закупили 27 турбообприскувачів для дезінфекції громадських місць

Для комунальних служб Львова закупили 27 турбообприскувачів. Їх вже використовують для ретельнішої дезінфекції дитячих майданчиків, лавок, тротуарів, поручнів та сходових кліток житлових будинків, кабін ліфтів та зупинок громадського транспорту. Про це ZAXID.NET розповіла заступниця міського голови Львова Ірина Маруняк.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Вартість одного турбообприскувача становить 1815₴ За словами Ірини Маруняк, місто ще купить такі обприскувачі, аби покращити якість прибирання та дезінфекції під час карантину.

«Це обладнання буде в комунальних наших підприємствах, ми плануємо ще закупити таке обладнання для того, щоб якісніше і частіше проводити дезінфекцію. Тому що ми маємо обладнання, його є небагато, необхідно набагато більше його закупити», – розповіла заступниця міського голови Львова Ірина Маруняк.

Сходи та інші елементи будинку загального користування комунальники будуть мити один раз на тиждень, а дезінфекцію проводитимуть згідно своїх графіків.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_lvovi_zakupili_27_turboobpriskuvachiv_dlya_dezinfektsiyi_gromadskih_mists_n1500031”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »