Четверг, 26 марта 2020 14:32

Нардепи зажадали VIP-умов у медустанові, де лікують заражених коронавірусом. Відео

Українські депутати, які лікуються у столичних медустановах, де приймають хворих на коронавірус, вимагають для себе особливих VIP-умов.

Об этом сообщает Руспрес


Про це, переповідаючи обурення працівників лікарень, заявив адвокат Олександр Боришкевич на своїй сторінці у Facebook.


“Якщо мої діти колись запитають: “Тату, хто такі п**араси?”, то розкажу їм дві історії, про які мені сьогодні повідомили медики, яких я завозив на роботу”, – почав він.


Насамперед Боришкевич зазначив, що ординаторські в Олександрівській лікарні та імені Амосова нині переобладнують під VIP-палати.


А з іншого боку, переповідає адвокат слова медиків, народні депутати, які лікуються в Олександрівській клінічній лікарні, не хочуть лежати в палатах по двоє-троє і вимагають, щоб їх селили по одному.


“Достойні вчинки справжніх владних мужів! ДумайТе”, – підсумував Боришкевич.


Щойно підвозив кількох лікарів на роботу! Дві історії про наших народних обранців:1. Ординаторські лікарів в Олександрівській лікарні і в Амосова – переобладнують під VIP палати!2. Народні депутати в Олександрівській лікарні вимагають щоб їх селили по одному в палату! Достойні вчинки справжніх владних мужів! ????

Опубліковано Олександром Боришкевичем Середа, 25 березня 2020 р.


Пізніше журналісти опублікували наказ Департаменту охорони здоров’я КМДА про особливі умови лікування VIP-пацієнтів з коронавірусом, який він розіслав столичним медичним закладам.


У ньому міститься перелік лікарень, які повинні приймати таких пацієнтів, і вимоги, серед яких, окремий медперсонал, затемнені вікна в палатах і запас необхідних ліків.


Як повідомляв OBOZREVATEL:


  • Народного депутата України Сергія Шахова, який заразився коронавірусом, госпіталізували до Олександрівської лікарні Києва.
  • Народний депутат Олексій Гончаренко заявив, що у народного депутата України Олександра Лукашева виявлено коронавірус COVID-19.
  • Згодом у депутата фракції “Опозиційна платформа – За життя” Олександра Лукашева, у якого знайшли коронавірус, експрестести показали негативні результати.
  • Коронавірусом також заразився харківський депутат, заступник голови Харківської облради Володимир Скоробагач.
  • Майже 100 українських високопосадовців і зірок шоу-бізнесу в розпал коронавірусу 8 березня закривали курортний сезон у Куршевелі. Звідти вони могли привезти хворобу в Україну.


Джерело статті: “https://golosua.info/2020/03/25/nardepy-zazhadaly-vip-umov-u-medustanovi-de-likuiut-zarazhenykh-koronavirusom-video/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »