Пятница, 21 февраля 2020 18:41

"Квартал 95" викликав скандал постом про Майдан і "Беркут" і швидко виправдався

Студія "Квартал 95" нарвалася на критику українців через неоднозначний вірш, присвячений роковинам розстрілів на Майдані.

Об этом сообщает Руспрес

У четвер, 20 лютого, коміки розмістили відповідний пост на сторінці у Facebook.

"Я не забуду огонь в центре столицы, и мужественные вокруг лица – страна сильных людей! Я помню, кто за страну сгинул, шевронов своих не скинул. Страна мужественных людей", – такі рядки з’явилися в соцмережі.

Новини
Знущання над Майданом: "Квартал-95" втрапив у черговий скандал через пародії на козака Гаврилюка
"Квартал 95" оскандалився постом про Майдан

"Квартал 95" оскандалився постом про Майдан

Українців обурили слова про шеврони. Користувачі відзначили, що на Майдані шеврони носили лише "беркутівці". Під постом залишили понад 1,3 тисячі гнівних коментарів.

"Квартал 95" оскандалився постом про Майдан

"Які ще шеврони?", "Якщо вже ви пишете про шеврони, то і картинку постіть відповіднуз" беркутнею", "Ви знущаєтесь? Шеврони носять силовики", "Що ви взагалі мелете?", "Зовсім страх загубили", – "вибухнули" українці.

"Квартал 95" оскандалився постом про Майдан
"Квартал 95" оскандалився постом про Майдан

У "Кварталі" відреагували на обурення, пояснивши, що використали фрагмент тексту пісні, яку артисти виконували у 2017 році. Слова про шеврони в композиції стосувалися не "Беркута", а українських воїнів у Криму, які не зрадили свою країну і пішли проти російських окупантів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше ведучий Сергій Притула в День Небесної Сотні 20 лютого попросив вибачення у свого земляка Устима Голоднюка, який загинув на Майдані, і зворушив українців.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Небесна Сотня" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/kvartal-95-viklikav-skandal-postom-pro-majdan-i-vipravdavsya-novini.htm”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »