Пятница, 21 февраля 2020 18:23

Ексслідчого судитимуть за переслідування учасників Революції ГідностіДо суду направили обвинувальний акт стосовно колишнього слідчого за переслідування учасників Революції Гідності.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.


“Сьогодні, 21 лютого 2020 року, Офіс Генерального прокурора скерував до суду обвинувальний акт стосовно колишнього слідчого Дніпровського райуправління ГУ МВС України в місті Києві через протиправне переслідування учасників Революції Гідності”, – йдеться в повідомленні.


Також, Офіс Генпрокурора нагадує, що через протиправне переслідування 18 лютого 2014 року учасників Революції Гідності до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно 6 слідчих, заступника та начальника слідчого відділу Дніпровського РУ ГУ МВС України в місті Києві, прокурора відділу прокуратури міста Києва, судді та заступника голови Дніпровського районного суду Києва.


“Стосовно колишнього заступника прокурора Дніпровського району Києва здійснюється досудове розслідування в іншому кримінальному провадженні і його оголошено у розшук”, – зазначається в повідомленні.


Джерело статті: “https://cometa.news/eksslidchogo-suditimut-za-peresliduvannja-uchasnikiv-revoljucii-gidnosti/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »