Пятница, 21 февраля 2020 15:50

Путін стоїть на своєму: Українцями називали людей, які жили на рубежах Російської держави (ВІДЕО)

Путін образив Україну в інтерв’ю ТАСС: "Не українці, а укрАїнці"

Президент Росії Володимир Путін знову назвав росіян і українців одним народом, при цьому образивши наших співгромадян.

Об этом сообщает Руспрес

В інтерв’ю ТАСС глава Кремля повідомив, що вважає втратою припинення “дружби” між країнами.
“Так. Звичайно. Але я вже багато разів говорив: я вважаю, що ми один і той же народ”, – зазначив Путін.
При цьому, підкреслив, що українцям не подобається, коли їх називають одним народом з російськими. На що Путін цинічно відповів, що він “нічого не знає, адже така реальність”.
“Не знаю, подобається це чи ні, але, якщо подивитися на реалії, це так і є. Розумієте, до XI, XII, XIII століття у нас не було ніякої різниці в мові. І тільки в результаті полонізації та частина українців, яка жила на території, яка перебувала під владою Речі Посполитої, тільки десь, по-моєму, в XVI столітті з’явилися перші мовні відмінності “, – розмірковував президент РФ.
Відзначимо, що журналіст поправив Путіна, вказавши, що вірно говорити “українці” з наголосом на букву І. Але лідер росіян перебив його і заперечив, що треба говорити “укрАїнці”.
“Взагалі, українцями називали людей, які жили на рубежах Російської держави. Українці були у Пскові, українцями заявили тих, які захищали з півдня від набігів кримського хана. На Уралі. Кругом були українці. Значить, у нас не було ніяких мовних відмінностей. Більше того, десь до цього ж часу, до XIV-XV століття, навіть тих людей, східних слов’ян, які проживали на території Речі Посполитої, і в Московській державі, і в Польщі, називали росіянами. Чи не ділили. і тільки набагато пізніше почалися мовні перші відмінності “, – висловився Путін.

Нагадаєсо, ті, хто приймає рішення по Закарпаттю в Києві, не розуміють елементарних речей (ВІДЕО)


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/putin-stoyit-na-svoyemu-ukrayincyamy-nazyvaly-lyudey-yaki-zhyly-na-rubezhah-rosiyskoyi-derzhavy”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »