Вторник, 21 января 2020 12:29

Посол України прокоментував вандалізм на могилі воїнів УПА у Польщі

Посол України в Польщі Андрій Дещиця звернув увагу, що інформація про знищення меморіальної дошки з могили воїнів Української повстанської армії з’єднання явилася напередодні візиту до Польщі президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Андрій Дещиця в коментарі “Укінформу”.

“Насамперед, ми перевіряємо інформацію, яка з’єднання явилася у пресі, і яка відображена у заяві Об’єднання українців у Польщі. Ми залучили до цього генконсульство України в Любліні…щоб генконсульство звернулося до місцевих органів влади…

Звертає увагу факт, що інформація про це з’єднання явилася напередодні візиту президента України до Польщі. Також вже є певні домовленості і спостерігається потепління між українськими і польськими інституціями, які займаються питаннями збереження місць пам’яті на території наших країн…”, – йдеться у повідомленні.

Посол відзначив, що дошка з могили воїнів УПА має статус легального меморіального місця пам’яті в Польщі. За його словами, до цього пам ” ятника – особлива увага, оскільки його вже плюндрували раніше.Джерело статті: “http://povin.com.ua/269356-21-01.html”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »