Вторник, 03 декабря 2019 13:04

Дайте скрепам корвалолу. "Буде членом НАТО": Столтенберг виступив з гучною заявою про Україну

Україна і Грузія обов’язково будуть членами НАТО, хоч чіткі терміни цього поки невідомі. Тому поки країни повинні цінувати проміжні стадії на шляху до вступу в Альянс. Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг на конференції NATO Engages в Лондоні, передають .

Об этом сообщает http://publicdomainpayday.com

Коментуючи перспективи подальших відносин з Альянсом, він підкреслив, що рішення про членство України залишається незмінним. "НАТО вирішив на саміті в Бухаресті у 2008 році, що Україна і Грузія будуть членами НАТО. Це рішення залишається в силі, хоча і не встановлено чіткий таймлайн щодо вступу. Зараз наше завдання, знайти, як допомогти Україні і Грузії просуватися до вступу", – заявив Столтенберг.

Генсек підкреслив, що існують проміжні етапи співпраці з Альянсом, які Київ і Тбілісі також повинні цінувати. "Є багато між повним "членством" та "нічим". І тому важливо проводити реформи", – вважає він.

Столтенберг додав, що співпраця навіть без певних часових перспектив важлива. "Це добре для України, і добре для НАТО. Зокрема – з огляду на те, що Грузія бере участь в нашій місії в Афганістані", – пояснив він.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/daite-skrepam-korvalolu-bude-chlenom-nato-stoltenberh-vystupyv-z-huchnoiu-zaiavoiu-pro-ukrainu-305968.html”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »