Среда, 27 ноября 2019 08:28

Нацмедуніверситет Богомольця просить Президента України захистити їх від Катерини Амосової Избранное

25 листопада у приміщенні зали засідань Вченої ради адміністративного корпусу Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбулося засідання, на якому було прийнято рішення звернутись до Президента України Володимира Зеленського із вимогою захистити результати волевиявлення на виборах ректора НМУ імені О.О. Богомольця від рейдерських дій екс-керівництва на чолі з Катериною Амосовою. Текст Петиції до Президента України за посиланням

https://petition.president.gov.ua/petition/79488

Як пояснюють члени Вченої  ради медичного ВУЗу одностайність в голосуванні за звернення продиктована тим, що вже майже 2 роки пані Амосова в будь-який спосіб намагається заблокувати роботу Університету. Не дивлячись на те, що вона була законно звільнена з посади, намагається повернутись до керівництва. На жаль, законодавство України через недосконалість норм дозволяє навіть найбільшим корупціонерам в країні поновлюватись на посадах. Вміло використовуючи судовий інструмент екс-очільниця НМУ здійснює як інформаційні атаки на Університет, так і блокування діяльності Університету за підтримки корумпованих чиновників та судових виконавців. За словами проректорів Університету, в такій «брудній» манері, не зважаючи на протизаконні засоби та методи, Амосова намагається повернути собі «свою власність».

«Ще в минулому році на Конференції трудового колективу понад 97% співробітників висловили недовіру екс-ректору Катерині Амосовій» — зазначає проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Олександр Науменко, — «з того часу на засіданнях Вчених рад було присвоєно почесні звання доцентів та професорів, в Університеті відбуваються науково-практичні заходи різного масштабу, освітні виставки, наради, де Університет жваво, активно, а головне, успішно бере участь, живе та розвивається в стабільній атмосфері». Будь-який вплив та інформаційна атака з боку екс-керівництва заважає розвитку університету, оскільки всі зусилля концентруються на тому, щоб відстояти чесне ім’я університету, а не на навчальному процесі.

Нагадаємо, що 3 вересня відбувся II тур вибрів ректора НМУ на яких вперше, як реалізацію свого законного права, право голосу отримали всі представники науково-педагогічної спільноти Університету, інші співробітники та студенти. Більшістю голосів було обрано професора, екс-директора Інституту післядипломної освіти НМУ, — Юрія Кучина. 

На сьогодні, професорсько-викладацький склад Університету та студенти стурбовані ситуацією, що склалася навколо їхньої Alma Mater, та не бажають аби за допомогою корупованих суддів та інших «беніфеціарів» Катерина Амосова знову повернулася до керівництва Університетом.

Георгій Удайський, журналіст

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »