Четверг, 14 ноября 2019 00:13

Бахматюк готов погасити 8 млрд грн боргів

Про це пише Економічна правда.

Об этом сообщает http://infowebhub.net

«Ми пропонуємо повернути 8 млрд грн: 500 млн грн складе гарантійний внесок, щоб держава не мала сумнівів щодо наших намірів. Ми пропонували на розгляд Фонду гарантування залучити будь-якого міжнародного радника, зробити модель і виплачувати 1 млрд грн на рік», ― зазначив Олег Бахматюк.

За його словами, таке офіційну пропозицію в кінці жовтня він направив Фонду гарантування вкладів фізосіб як арбітражному керуючому.

Олег Бахматюк зазначив, що нікуди не тікав у зв’язку з початком затримань в Україні у справі VAB Банку. Протягом останнього тижня він проводив активні переговори на Близькому Сході і продовжить цим займатися в найближчі дні, а потім повернеться в Україну і буде працювати з адвокатами.

«Бігти з України не збирався, я збираюся повернутися. Я завжди на виїзді багато працював, але в останні три тижні був у пошуку ресурсу, щоб повернути Фонду гарантування вкладів кошти. Ми спілкувалися з Оксаною Маркарова (міністр фінансів - прим. ред.), вона в курсі», ― заявив власник Ukrlandfarming.

Він додав, що компанія генерує щорічно 2,5 млн т зернових і під такі товарні потоки здатна була б залучати гроші, необхідні для поетапної виплати боргів.

Затримань НАБУ Олег Бахматюк не очікував і вважає їх спробою поламати всю домовленість і показати зовнішнім інвесторам, що це не спрацює.

«В інших країнах я домовляюся з кредиторами про набагато більших цифрах. А НБУ тримає мене « за одне місце » , щоб зламати і розірвати цю ситуацію», ― вважає бізнесмен.

Нагадаємо, Олег Бахматюк написав відкриту заяву президенту Володимиру Зеленському з приводу обшуків і затримань працівників його компанії.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/bahmatuk-gotov-pogasiti-8-mlrd-grn-borgiv”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »