Среда, 13 ноября 2019 22:41

В Україні законодавчо посилять відповідальність ЗМІ: у Раді презентували концепцію

Комітет із питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради в середу, 13 листопада, презентував концепцію і ключові положення, які можуть лягти в основу нового законопроєкту про ЗМІ.

Об этом сообщает http://th-royalgclub.com

Авторами ініціативи виступили нардепи від "Слуги народу" Олександр Ткаченко і Микита Потураєв, передає "Інтерфакс-Україна".

Проєкт спрямований на приведення всіх ЗМІ, бродкаст-сервісів, медіаплатформ і провайдерів у відповідність до стандартів ЄС. Ця ініціатива не є законопроєктом, а покликана лише показати напрямок роботи і сферу дії майбутнього законодавчого акту "Про медіа".

Новини
"Це не бізнес": Арахамія прокоментував ідею про диктатуру в ЗМІ
В Україні законодавчо посилять правила роботи ЗМІ

В Україні законодавчо посилять правила роботи ЗМІ

1obl.ru

Пропонується чітке визначення суб’єктів дії майбутнього закону, які розділили на групу "медіа" і "не медіа".

До першої категорії відносяться телеканали і радіо, медіаплатформи, громадські теле-, радіокомпанії місцевого та загальнонаціонального рівня, а також друковані та онлайн-медіа. До другої – провайдери, соціальні мережі і постачальники електронних комунікаційних послуг із використанням радіочастотного ресурсу.

Ініціатива для законопроєкту "Про медіа" також передбачає жорстку звітність для ЗМІ і пропонує зобов’язати самих власників видань страхувати журналістів від можливих ризиків їх діяльності.

В Україні законодавчо посилять правила роботи ЗМІ

В Україні законодавчо посилять правила роботи ЗМІ

brandstory.com.ua

Окремо також на розгляд комітету виносилася ідея Ткаченка про впровадження системи "фінансовий fair play". Вона передбачає санкції проти неприбуткових медіа, що, як вважає Ткаченко, допоможе вивести ЗМІ з-під контролю політиків і великого бізнесу.

Зміни також торкнуться Нацради з телебачення і радіомовлення. Її повноваження розширять і спробують зробити максимально незалежними від політичної кон’юнктури.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше президент Володимир Зеленський підписав указ, у якому пропонується посилити відповідальність ЗМІ за порушення інформаційного законодавства.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/v-ukraini-posilyat-pravila-roboti-zmi-novini-ukraini.htm”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »