Пятница, 08 ноября 2019 16:25

Росія вперше в історії відповідатиме у суді за порушення міжнародного права, – ЗеркальМіжнародний суд ООН відхилив усі заперечення з боку Росії щодо юрисдикції у справі України РФ, тож Росія вперше буде відповідати за порушення міжнародного права.

Об этом сообщает http://respublika-d2.com


Про це заявила журналістам заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції, агент України у цій справі Олена Зеркаль, повідомляє кореспондент “Укрінформу” в Гаазі.


“Росія вперше буде відповідати за порушення міжнародного права, за порушення прав людини. Це вперше в історії, коли вони (російська сторона – ред.) будуть за це відповідати. Вони будуть відповідати в суді за всіма фактами і за всіма нашими звинуваченнями, які представлені в українському меморандумі, включаючи МН17”, – сказала посадовець.
За її словами, далі справа буде розглядатися по суті.


“Суд має здійснити свій аналіз того, як він бачить, скільки часу має бути надано РФ для підготовки їх меморандуму, і прийняти протокольний наказ. Після того Росія має подати свій меморандум, в якому викладе свою позицію за всіма пунктами, по яких Україна надала свої факти щодо порушень конвенцій, і після того вже відбудуться слухання”, – пояснила Зеркаль.


Вона також зазначила, що це перемога не тільки українців і верховенства права, а й перемога здорового глузду.


“Всі країни – незалежно від їх розміру, їх ролі у Раді Безпеки – мають відповідати за порушення міжнародного права, і ми дуже раді, що суд підтримав усі прохання України, і ми рухаємося далі по повній програмі. В нас немає жодних обмежень”, – зауважила Зеркаль.


Раніше ми писали, що австрійському офіцеру загрожує до 10 років тюрми за шпигунство на користь РФ.Джерело статті: “https://informator.press/rosiia-vpershe-v-istorii-vidpovidatyme-u-sudi-za-porushennia-mizhnarodnoho-prava-zerkal/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »