Четверг, 10 октября 2019 16:37

"Синергія" увійшла в список найбільш надійних забудовників Києва - рейтинг

Забудовник міста Ірпінь — будівельна група "Синергія" приєдналася до списку лідерів на ринку нерухомості Києва і області.

Об этом сообщает http://avantinews.org


Про це йдеться в рейтингу "Топ-20 найбільших забудовників Києва та області" від видання "Новое время", "ЛУН.ua" і "URE Club", передає "Мінфін".


Так, в дослідженні говориться, що СГ "Синергія" вдалося не тільки наздогнати "старожилів" ринку, але і значно зміцнити свої позиції. Зокрема, компанія здала в експлуатацію ЖК "Синергія 2+" і ЖК "Green Side" з показником в 1247 квартир в семи будинках.


Видання "Бізнес" в той же час також включило компанію "Синергія" в рейтинг надійних забудовників, зазначивши якісні показники діяльності будівельних компаній. Щодо СГ "Синергія" зазначається, що компанія "приділяє максимальну увагу юридичному аспекту", а саме оформленнюдозвільних документів перед початком будівництва, з метою забезпечення високого рівня надійності та мінімізації ризиків для інвесторів. Журналісти зазначають, що її участь в рейтингу "Топ-10 забудовників столиці з високим рівнем надійності" не стало великим сюрпризом.


"Цей забудовник є не тільки одним з найпрогресивніших в Київській області, а й відповідальної, надійної і клієнтоорієнтованої будівельною компанією", — йдеться в матеріалі.


Будівельна група "Синергія" — це українська девелоперська компанія, яка здійснює управління підрозділами з проектування об’єктів, їх будівництва, реалізації та обслуговування проектів житлової нерухомості. За 9 років роботи на ринку нерухомості, забудовник здав в експлуатацію 24 будинків загальною площею більше 150 тис. кв.м.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/business/2019-10-10/sinergiya-voshla-v-spisok-samyih-nadejnyih-zastroyschikov-kieva---reyting/176965”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »