Воскресенье, 15 сентября 2019 14:31

Хіти тижня. На українських пенсіонерів чекає чергове покращення (відео)

Найближчі півроку чекають два підвищення пенсій – з 1 грудня і з 1 березня.

Хто і на скільки більше грошей отримуватиме, розповів у ефірі колишній віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко, передають .

Як повідомив Розенко, з 1 грудня відбудеться планове підвищення пенсій відповідно до показників, зафіксованих у державному бюджеті України на 2019 рік. Це підвищення пов’язане зі зміною розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних. "За стандартами мінімальна пенсія дорівнює прожитковому мінімуму. Станом на сьогодні це цифра 1564₴ З 1 грудня буде 1638₴ На 74 грн зросте пенсія у більшості пенсіонерів, у яких пенсія залежить від прожиткового мінімуму. Це невелика кількість пенсіонерів – близько 1-1,5 млн осіб", – пояснив колишній віцепрем’єр.

Також, за його словами, буде підвищено максимальний поріг пенсійної виплати на 740₴ "Високооплачувані пенсіонери отримають більше на 740₴ Проміжних підвищень 200-300 грн не буде. Це зафіксовано у бюджеті", – уточнив ексміністр.

"Наступне підвищення пенсій буде теж планове, згідно з пенсійною реформою, яка раніше була проголосована, з 1 березня. Там буде чергове осучаснення пенсій, воно стосуватиметься практично всіх категорій пенсіонерів", – додав Розенко.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-na-ukrainskykh-pensioneriv-chekaie-cherhove-pokrashchennia-video-295235.html”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »