Среда, 11 сентября 2019 11:00

Фінішна пряма для лідера: Що потрібно збірній України, щоб вийти на Євро-2020

Фінішна пряма для лідера: Що потрібно зб…

Станом на сьогодні в збірної України 13 очок в 5 матчах і беззаперечне перше місце турнірки. За втраченими двома пунктами "синьо-жовтим" поступається Португалія.

Збірній України залишилося провести три матчі: 11 жовтня – домашній з Литвою, 14 жовтня – домашній з Португалією і 17 листопада – на виїзді з Сербією. Де-факто українцям потрібна лише одна перемога в цих матчах, аби забронювати за собою першу або другу сходинку турнірки. Найоптимальнішим для цього буде вже наступний поєдинок з аутсайдером Литвою. 16 очок – той мінімум, який так необхідний команді Шевченка. Що ж стосується конкурентів, то їх залишилося фактично двоє з тих, які можуть обраховувати математичні шанси: Португалія і Сербія. З командою Роналду доведеться насправді складно (перший матч завершився з рахунком 0:0). Трохи легше з сербами, адже при рівній кількості очок, в активі українців вже є домашня розгромна перемога – 5:0 (саме показники в матчах між собою є ключовими).

Отже, підсумовуючи, збірній Україні потрібна лише перемога в наступному матчі з Литвою і не програти з ганебним рахунком 0:6 в останньому турі в Сербії... Це практично на 100% гарантує вихід на Євро-2020.

Не варто забувати, що у випадку повного провалу, в команди Андрія Шевченка буде шанс таки потрапити на чемпіонат Європи через стикові матчі Ліги націй наступного року в березні.Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/football/finishna-pryama-dlya-lidera-shcho-potribno-zbirniy-ukraini-shchob-viyti-na-evro-2020-201909111026428”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »