Пятница, 12 июля 2019 07:32

НАШІ ГРОШІ – Раніше забанена АМКУ фірма та рідна компанія затриманого чиновника розіграли два мільйони на ремонт лікарніСтрийська центральна міська лікарня (Львівська обл.) 8 липня підписала договір з ТОВ «Стрийбудмонтаж» на капітальний ремонт кардіологічного корпусу в головному відділенні лікарні за 2,06 млн₴ Про це написали «Наші гроші. Львів» з посиланням на систему Prozorro.


Фірма оновить кардіологічний корпус на вул. Дрогобицькій, 50 Стрийської центральної міської лікарні. Тут відремонтують підлоги, стелі та стіни, а також зроблять сантехніку, електрику та влаштують пандуси.


Роботи завершать до кінця цього року. При цьому компанія отримає 49 тис₴ прибутку, а на зарплату працівникам піде 562 тис₴


На торгах єдиним конкурентом фірми-переможця було ТОВ «Комунальник 1». Під час аукціону учасники не змагалися між собою, однак пропозиція «Стрийбудмонтажу» була на 5 тис₴ дешевшою.


Обидві фірми подали на поточні торги документи з однаковим дефектом друку/сканування, наприклад, довідку про матеріально-технічну базу.Конкуренти зустрічаються на торгах вже вп’яте. Вони були єдиними конкурентами в закупівлі від «Укргазвидобування» на 36 млн₴, а також на торгах від «Стрийського міського комбінату комунальних підприємств» за 1,6 млн₴


Фірма «Комунальник 1» пов’язана із затриманим стрийським чиновником Василем Васьковичем. Він відомий як директор Стрийського міського комбінату комунальних підприємств.


Власником «Комунальник 1» є Андрій Іськів, який раніше очолював ТОВ «Євроасфальт», яке донедавна належало вже згаданому Васьковичу. Останній, за даними його декларації, за сумісництвом працює механіком у «Комунальник 1».


У січні цього року Василя Васьковича затримали за підозрою в отриманні 680 тис₴ хабара. За версією слідства, Васькович організував незаконну схему із заволодіння бюджетними коштами під час проведення тендерів, до якої були залучені підприємці з Полтавської області.


Компанія «Стрийбудмонтаж» зареєстрована 2005 року в с. Дуліби Стрийського району. Її власниками є Мирон Бардак, Юрій Кухар та Тарас Коваль. Останнім також належить ТОВ «База відпочинку «Шепільська».


У 2015 році львівське обласне тервідділення АМКУ оштрафувало фірму «Стрийбудмонтаж» за антиконкурентні дії. Йшлося про участь компанії на торгах разом з компанією екс-депутата Львівської облради Зіновія Карпінського «Магістраль». Обидві компанії мали заплатити 133 тис₴, також вони не могли брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.


За 2018-2019 роки «Стрийбудмонтаж» отримало замовлень на 100 млн₴


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2019/07/12/ranishe-zabanena-amku-firma-ta-ridna-kompaniia-zatrymanoho-chynovnyka-rozihraly-dva-mil-yony-na-remont-likarni/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »