Среда, 26 июня 2019 03:32

У Києві на один день відмовляться від поліетилену

У Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів, який щорічно проходить 3 липня, в Києві пройде акція «День без поліетилену».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр КМДА.

«Саме в цей день, 3 липня, спробуйте повністю відмовитися від пластикових пакетів. Візьміть екоторбинку, паперовий пакет чи навіть модну плетену сумку «авоську». Чудова та безпечна для довкілля альтернатива. Інформуйте друзів, викладайте фото до соціальних мереж – просувайте ідею «екологічного» способу життя!» – закликав керівник управління екології та природних ресурсів адміністрації Андрій Мальованый.

Чиновник стверджує, що на даний момент існує безпечна альтернатива поліетилену і ідею «екологічного» способу життя слід активно просувати.

У прес-відомстві нагадали, що, за даними ООН, щорічно людство використовує 5 трлн поліетиленових пакетів, а в океан за 12 місяців потрапляє 8 млн тонн пластику.

Киян закликають долучитися до акції «День без поліетилену», що пройде 3 липня!У рамках Міжнародного дня відмови від…

Gepostet von Київська міська державна адміністрація – КМДА am Dienstag, 25. Juni 2019Нагадаймо, в повітрі Києва накопичилися забруднюючі речовини, фахівці пояснюють це спекою і відсутністю дощів.

Також мешканці столиці почали скаржитися на погіршення самопочуття через забруднене повітря.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/25/u-kiyevi-na-odin-den-vidmovlyatsya-vid-polietilenu/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »