Среда, 26 июня 2019 03:03

Триразовий переможець Вімблдону продає свої трофеї, щоб погасити борги

Британська фірма Wyles Hardy виставила на аукціон трофеї й особисті сувеніри німецької тенісної зірки Бориса Беккера, щоб частково погасити заборгованість збанкрутілого наймолодшого в історії чемпіона Вімблдону, повідомляє AFP.


Беккер, який завоював перший зі своїх трьох призів Вімблдону у віці лише 17 років, продає з аукціону 82 предмети, включаючи медалі, кубки, годинник і фотографії, зазначає видання.


Розпродаж закінчиться 11 липня.


Деякі з трофеїв є копіями, наприклад Кубок Челлендж, присуджений Беккеру після однієї з його перемог на Вімблдоні, а також Кубок Реншоу — вручений після того, як Борис став наймолодшим чемпіоном Великого шолома в одиночному розряді.


У колекції, виставленій на аукціон, знайшла своє місце і копія срібного кубка US Open, виготовленого ювеліром Тіффані за його перемогу в 1989 році над Іваном Лендлом.


Додамо, що 51-річного Беккера оголосили банкрутом 2017 року.


Однак у червні 2018 року він заявив, що має дипломатичний статус і, отже, імунітет, що дозволяє уникати процедур банкрутства.


Колишня перша ракетка світу стверджував, що президент Центрально-Африканської Республіки призначив його спортивним, культурним і гуманітарним "аташе" в Євросоюзі.


Але міністерство закордонних справ африканської країни спростувало цю інформацію.


Беккер уже мав юридичні проблеми з іспанськими судами через неоплачені борги за роботу, виконану на його віллі на Майорці.


Крім того, він має досвід розглядів у судах Швейцарії і Німеччини.


Зокрема, 2002 року німецький суд засудив його до двох років умовного покарання і штрафу в розмірі 500 тис. євро.


Нагадаймо, шестиразовий переможець турнірів Великого шолома, який за свою руйнівну подачу отримав прізвисько "Бум-Бум", виграв за свою спортивну кар’єру 49 титулів і понад 20 млн євро призових.


Джерело статті: “https://ukr.lb.ua/sport/2019/06/24/430332_trirazoviy_peremozhets_vimbldonu.html”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »