Среда, 12 июня 2019 20:37

Українські військові розгромили бліндаж ворога на Донбасі: потужний удар потрапив на відео


Українські військові, які тримають оборону на східних кордонах України в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, завдали потужного удару по позиціях бойовиків і розгромили бліндаж окупантів.Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на власній сторінці в Facebook повідомив український військовослужбовець Олександр Гром.


“Незважаючи на реваншистські гасла щодо негайної капітуляції перед балалайними військами наша “третя сила” продовжує роботу з комплектування славнозвісної бригади свіжим фаршем. В результаті чіткої роботи зафіксовано попадання у бліндаж окупантів”, – написав Гром.


За словами українського воїна, в результаті точного удару ліквідовано двох окупантів і ще двох поранено.


“Двоє орків відправились на безкоштовний концерт Кобзона, а ще двоє поповнили ряди тих, хто в московських переходах клянчитиме рубль на хлєбушек”, – зазначив військовий.Нагадаймо, українські військові ліквідували чергового зрадника України, а також стало відомо про ліквідацію ще одного бойовика, якого раніше підстрелив снайпер ЗСУ.


Нещодавно відомий український захисник – 58 -річний “Вікторович”, який захищає східні рубежі України з 2014 року, розповів, яким шляхом краще визволяти Україну від загарбників.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/12/ukrayinski-vijskovi-rozgromili-blindazh-voroga-na-donbasi-potuzhnij-udar-potrapiv-na-video/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »