Среда, 12 июня 2019 11:27

Висуваються вихідці з Росії: у Києві вказали на скандальний нюанс у виборчих перегонах

У Києві від мажоритарного округу №219 у Святошинському районі на парламентських виборах збираються балотуватися двоє рідних братів-однофамільців уже чинного нардепа Олександра Третьякова.

Він також обирався від округу №219 і є головою парламентського Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю, пишуть "Факти".

У документах самовисуванці Третьяков Павло В’ячеславович і Третьяков Олександр В’ячеславович вказали, що народилися в російському Іркутську в родині військовослужбовця. Обидва проживають у Києві на Троєщині, в одному будинку, але у різних квартирах.

Олександр Третьяков

Олександр Третьяков

Bigus.info

Новини
Вибори скасують? Чи піде Конституційний Суд на поводі у Зеленського
Заяви

Заяви

Aакти

Особи з однаковими прізвищами серед кандидатів на виборах були і під час президентського виборчого процесу. Так, балотувався однофамілець лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, Юрій Тимошенко.

Як писав OBOZREVATEL, під час передвиборчої кампанії до парламенту уже спалахнули кілька скандалів. Відомого телеведучого і ресторатора Миколу Тищенка, який має намір балотуватися на дострокових виборах до Верховної Ради, запідозрили в тому, що він купив собі місце у партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу".

Якщо ви володієте інформацією про скандальні факти з біографії кандидатів, представлених у списках політичних партій на вибори-2019 до Верховної Ради, просимо повідомляти до редакції. Українці заслуговують знати правду!

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Позачергові вибори у Верховну Раду 2019" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/politics/balotuyutsya-vihidtsi-z-rosii-v-kievi-vkazali-na-skandalnij-nyuans-u-viborchih-peregonah.htm”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »