Среда, 15 мая 2019 22:05

Стало відомо, коли поховають Сергія Доренка


Хіміко-біологічна експертиза підтвердила версію про природну смерть російського пропагандиста Сергія Доренка, який помер 9 травня в Москві, і виключила можливість смерті журналіста внаслідок отруєння. Похорони Доренка відбудуться в п’ятницю, 17 травня, на Троєкуровському кладовищі в Москві.Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили на сайті радіостанції «Говорить Москва».


“В крові і тканинах Доренка не виявлено слідів отруйних речовин”, – йдеться в повідомленні.


Наразі офіційного підтвердження цієї інформації поки немає – за словами гендиректора радіостанції Володимира Мамонтова, документи ще не готові, але мають надійти до редакції найближчим часом, після чого висновок відразу ж буде опубліковано.


Прощання з Сергієм Доренком відбудеться в п’ятницю о 11:00 на Троєкуровському кладовищі. Його вдові нарешті дозволили забрати тіло з моргу. Після прощання тіло журналіста кремують.


Нагадаймо, згідно з офіційним висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті російського пропагандиста Сергія Доренка став розрив аорти. «Аневризма грудної частини аорти розірвана» – йдеться в документі.


Раніше в мережі з’явилися фото з місця ДТП і відео моменту аварії в Москві, в якій 9 травня помер відомий російський пропагандист Сергій Доренко.


Додамо, що дочка загиблого журналіста Сергія Доренка попросила правоохоронців з’ясувати причини смерті її батька. Катерина Доренко в своїй заяві в поліцію зазначила, що нинішня дружина її батька – «зацікавлена особа» в смерті журналіста.
Додайте «Народну правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/05/15/stalo-vidomo-koli-pohovayut-sergiya-dorenka/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »