Среда, 15 мая 2019 17:54

Апеляційний суд залишив чинним зняття заборони із серіалу "Свати" і дозволив в’їзд в Україну російському акторові Добронравову

Добронравов знову дістав право в’їзду в Україну

Шостий апеляційний адміністративний суд у Києві 15 травня відхилив апеляційні скарги Служби безпеки України та Державного агентства України з питань кіно в адміністративному провадженні за позовом телекомпанії "1+1" і ТОВ "Кіноквартал", ідеться в повідомленні прес-служби суду.

Як пояснила агентству "Українські новини" прес-секретар Шостого апеляційного адмінсуду Ольга Шкіль, набуло чинності рішення суду першої інстанції про зняття заборони на демонстрацію серіалу "Свати". Також знято заборону СБУ на в’їзд в Україну російському актору Федорові Добронравову, який грає головну роль у цьому серіалі.

22 листопада 2017 року стало відомо, що СБУ заборонила Добронравову в’їзд в Україну на три роки за поїздки у Крим і підтримку анексії півострова. В інтерв’ю 2014 року, оприлюдненому на YouTube-каналі 1tvnetru, актор говорив, що "Крим мав повернутися до складу Росії".

28 листопада Мінкультури України внесло Добронравова в перелік осіб, які загрожують національній безпеці держави. Державне агентство України визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу "Свати".

Керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський 30 листопада 2017 року повідомив виданню "ГОРДОН", що закриває проект "Свати".

10 січня 2018 року телеканал "1+1" подав у суд на Мінкультури України і Держкіно щодо заборони "Сватів".

27 березня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною заборону на в’їзд в Україну Добронравову й анулював заборону на трансляцію деяких фільмів за його участю, зокрема серіалу "Свати".

У СБУ заявили, що оскаржать рішення суду.

10 квітня Добронравов виступив із виставою "Пастка для чоловіка" в окупованому Росією Севастополі, повідомляв сайт "Крим.Реалії".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-apeljatsijnij-sud-zalishiv-u-sili-znjattja-zaboroni-z-serialu-svati-i-dozvoliv-v-jizd-v-ukrajinu-rosijskomu-aktorovi-dobronravovu-965044.html”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »