Среда, 15 мая 2019 13:57

Ладижинський будинок інтернат за 3 місяці підняв ціну за встановлення сигналізації вдвічі - Громада Вінниччини


У листопаді минулого року Ладижинський будинок -інтернат оголосив тендер на встановлення пожежної сигналізації. під час торгів усі закупівлі були відхилено а через три місяці інтернат уже підписав угоду на встановлення сигналізації вдвічі дорожче.


У кінці листопада Ладижинський будинок -інтернат оголосив тендер на встановлення пожежної сигналізації. згідно кошторису така послуга мала обійтись комунальному закладу 580 тисяч гривень. на торги вийшло аж 4 фірми але всі їх пропозиції були відхилені і торги визнали недійсними. Інформація про це опублікована на сайті Prozorro публічних закупівель Прозорро.


А вже через три місяці , в березні 2019 року, Ладижинський інтернат знову оголосив закупівлю тільки ціна на послугу була вдвічі дорожча і становила уже 1, 2 мільйона гривень. Попри велику кількість пропозицій, тендерним комітетом інтернату серез 6 фірм було обрано найдорожчу пропозицію , яка на 300 тисяч більша за пропозиції конкурентів. Про це уже писала “Громада Вінниччини”.


Джерело статті: “https://vn.hromady.com.ua/2019/05/15/ladyzhynskyj-budynok-internat-za-3-misyatsi-pidnyav-tsinu-za-vstanovlennya-sygnalizatsiyi-vdvichi/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »