Понедельник, 15 апреля 2019 13:00

Суд змусив НАБУ завести справу щодо бюджетного фінансування фільму Зеленського

Солом ‘янський суд м. Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро України порушити кримінальну справу і внести дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно виділення бюджетних коштів на зйомки фільму, який знімала компанія «Кіноквартал» кандидата у Президенти України Володимира Зеленського. Про це сьогодні біля НАБУ повідомили представники чотирьох громадських організацій, повідомляє кореспондент 1News.«26 січня ми звернулись по правоохоронних органів з приводу компанії «Кіноквартал» і зняття ними фільму «Я, ти, він, вона», який був знятий частково за державний кошт. Був договір між студією «Кіноквартал» и Держагенцією з кінематографії і держава частково фінансувала цей фільм. Заявлена вартість зйомок називалась близько 36 млн гривень, і Держкіно дало 49%, тобто більше 16 мільйонів дала», – розповів Олександр Дудка, засновник ГО «Український самозахист» і співзасновник ГО «Рада активістів майдану».


За його словами обурення викликає те, що фільм був зняти російською мовою, а український дубляж був вкрай низької якості. «Це суперечить закону, тому що фільм повинен бути знятий або українською, або кримськотатарською – це чітко зазначено в законі», – додав він.


Дудка зазначив, що свою заяву громадські організації у січні подавали у всі правоохоронні органи, в тому числі і в НАБУ, однак жоден орган не прийняв її. НАБУ, в свою чергу, порекомендувала організаціям звернутись до суду.


«У другій заяві до правоохоронців ми вже написали повідомлення про корупційний злочин. І нам відповіли, що НАБУ не вбачає ніякого злочину і пропонує нам звернутись до Солом’янського суду. Ми звернулись до суду і отримали ухвалу, в якій зазначена вимога до НАБУ порушити кримінальну справу і внести дані до ЄРДР», – додав представник ГО.


Активісти висловили своє обурення тим, що держава в умовах війни виділила майже 17 млн гривень на зйомки «незрозумілого ватного фільму».


«Ми ставимо запитання не тільки до Кварталу, але й до Держкіно, чому на подібні фільми знаходяться гроші. Також ми маємо багато запитань до діяльності НАБУ. І свого часу організація «Чесне слово» навіть розвішувала плакати у метро для того, аби змусити Ситника (директор НАБУ Артем Ситник – ред.) відзвітувати про свою роботу на комітеті ВР. Звітів від нього ми не почули до сьогодні», – розповів Володимир Омельчук з ГО «Чесне слово».Активісти також висловили свої претензії до НАБУ з приводу того, що директор бюро проводить зустрічі з представником команди Володимира Зеленського та адвокатом олігарха Ігоря Коломойського Андрієм Богданом.


«Чомусь НАБУ не звертає увагу на громадськість, але дуже тісно спілкується з різними адвокатами на прізвище Богдан….», – зазначив Олександр Дудка та додав, що сьогоднішня подія ніяк не пов’язана із передвиборчою кампанією проти кандидата в президенти Володимира Зеленського, оскільки перша заява громадських організацій з приводу зйомок фільму за державний кошт датується ще січнем 2019 року.


«В нас є запитання, а чи не краще було б зняти фільм про війну україно-російску або про Майдан. А не знімати «Я, ти, він, вона», який розрахований на російський ринок», – завершив свою думку засновник ГО «Український самозахист».Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/sud-zmusyv-nabu-zavesty-spravu-shhodo-byudzhetnogo-finansuvannya-filmu-zelenskogo.html”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

Russian Blogger - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Russian Blogger!

На сайте Russian Blogger вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На Russian Blogger размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Russian Blogger качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Russian Blogger, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!