Четверг, 04 марта 2021 06:39

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих


Гімназія, яка за свою історію у себе збирала не лише за шахівницею чемпіонів олімпіади, світу та Європи з різних видів спорту, шахових королів та королев, академіків, генералів, адміралів, космонавтів, прокурорів, міністрів, лікарів, професорів, юристів, журналістів, народних депутатів, дипломатів, художників, докторів, поетів, режисерів, акторів, композиторів — всю шахову богему і бомонд української столиці, всіх тих, хто публічно проявив свою любов до наймудрішої гри на планеті!

Об этом сообщает Коготь 2.0Цього разу через карантин турнір перенесли на весну і організатори запросили на шахове свято вісім команд у складі чотирьох гравців: «Акули пера», «Гросмейстери політики», «Шахові королеви», «Київський бомонд», «Щит Батьківщини», «Друзі Домінанти», «Столичні ескулапи», «Правники закону». Можете уявити рівень змагання, якщо деякі команди, ймовірно будуть представлені виключно міжнародними гросмейстерами… Від переліку прізвищ і регалій зіркових учасників нашого шахового супершоу, перехоплює подих!..У спеціальному буклеті ми представимо всіх! А вже 11 березня буде презентовано логотип турніру з фотографіями усіх учасників! Тому й цілком ймовірна присутність на турнірі представників Національного реєстру рекордів України і телепрограми «Світське життя» з неперевершеною Катериною Осадчою, яка любить і шанує нашу чудову гру!У турнірі передбачені призи та нагороди трьом першим переможцям команд і також за найкращий результат на кожній з чотирьох шахівниць! Пам’ятними сувенірами будуть нагороджені всі учасники і судді змагання! Буде обрано й «Міс турніру»! Звісно — будуть і сюрпризи, та ще й які! До зустрічі з грандами вже потужно готується дев’ята команда турніру — «Учні Домінанти», складена з найкращих шахістів гімназії. Уявляєте — яке це щастя для дітей, зіграти з такими метрами!


Також, ми готові прийняти й десяту команду — четвірку тих шахістів з інших міст України, які в цей день будуть у Києві та матимуть бажання зіграти. Для цього повідомте нас про це і ми сформуємо команду — «Перлини Славутича».


Традиційно на святковому банкеті перший тост буде за неймовірну і неперевершену нашу улюблену «Домінанту», найшаховішу гімназію України, де завжди підтримують тих, хто думає!8 квітня у великій актовій залі ми зберемося на чергове неймовірне шахове свято, на яке традиційно нас запрошують директор Навчально-виховного комплексу заслужений педагог України Світлана Уфімцева і керівник їх чудового шахового клубу «Е2 — Е4», відомий дитячий тренер Тетяна Лазарєва. І традиційно, перед тим, як судді включать годинники шахістів і викличуть команди на старт, пролунає шаховий гімн гімназії — «Шахова рапсодія», де є такі чудові слова народного артиста України, автора і виконавця Анатолія Матвійчука:


Чудова мить коли панує тиша,


І час немов напружена струна,


Триває гра, що в світі наймудріша,


З прадавніх літ до нас прийшла вона.


Парад фігур на чорно-білім полі,


В передчутті завмерли королі


Зійшлись світи і перетнулись долі


В найкращому двобої на землі!


Джерело статті: “https://n-v.com.ua/shahove-korolivstvo-ukrayinskoyi-stolytsi-v-ochikuvanni-nejmovirnogo-svyata-gry-mudryh/”

Другие материалы в этой категории: Луценко на регламентном комитете очень убедителен. »