Четверг, 04 марта 2021 04:26

Школи на карантині - ЮНІСЕФ закликав до повернення дітей до класів - коронавірус

Понад 168 мільйонів дітей в усьому світі майже рік не ходили до школи через карантинні обмеження, які почалися в першому кварталі 2020 року внаслідок зростаючої загрози коронавірусу. Ще більше дітей — 214 мільйонів, тобто кожна сьома дитина — пропустили ¾ навчального процесу.

Об этом сообщает МЕТЛОР

Про це повідомляє ЮНІСЕФ.

Зазначається, що школи були закриті з березня 2020 року до лютого 2021 лише в 14 країнах, більшість яких — латиноамериканські, де перерване навчання торкнулося 98 млн дітей.

Найдовше школи були закриті в Панамі, Сальвадорі, Болівії та Бангладеші.

Керівництво ЮНІСЕФ переконане, що діти через скасування очної форми навчання відстають в освіті все більше, і найсильніше від цього страждають учні з найменш захищених верств населення.

«Ми не можемо дозволити собі ні ще одного року обмежень, ні повної відсутності очного навчання для цих учнів. Необхідно докласти всіх зусиль, аби забезпечити роботу шкіл або надати цьому питанню особливого значення в планах з відновлення навчального процесу», — сказала виконавча директорка організації Генрієтта Фор.

  • З поверненням України до адаптивного карантину школи не працюватимуть в «жовтих» зонах за умови самоізоляції 50% учнів. У «червоній» зоні лише учні молодшої школи продовжують очну освіту, а всі інші переходять на дистанційну. Зокрема у Вінницькій області всі школи перевели на дистанційну форму навчання.
  • У Великій Британії з 8 березня відкриють всі школи та дозволять проводити позашкільні спортивні та інші масові заходи. Це передбачає порядок виходу країни з локдауну.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/60292-yunisef-zaklikala-do-vidnovlennya-ochnogo-navchannya-ponad-168-milyoniv-ditey-mayzhe-rik-ne-hodili-do-shkil-cherez-koronavirus”

Другие материалы в этой категории: Луценко на регламентном комитете очень убедителен. »