Вторник, 19 января 2021 19:51

У Раді зареєстрували законопроєкт про COVID-вакцини для українців

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, завдяки якому Україна зможе використовувати вакцини від коронавірусу, розроблені фармацевтичними компаніями Pfizer\BioNTech, Sinovac Biotech, Moderna, Sinopharm, AstraZeneca.
Фото з відкритих джерел

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, завдяки якому Україна зможе використовувати вакцини від коронавірусу, розроблені фармацевтичними компаніями Pfizer\BioNTech, Sinovac Biotech, Moderna, Sinopharm, AstraZeneca.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомив глава комітету здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної Ради Михайло Радуцький у Facebook.

Вакцинація від COVID-19: який план має Україна та інші держави світу У Британії хочуть до вересня вколоти хоча б одну дозу COVID-вакцини кожному дорослому, в Чехії – до вересня прищепити близько 60 відсотків дорослого населення.

«На сьогодні жодна вакцина від СOVID-19 не пройшла повний цикл випробувань. Щеплення в ЄС, США та інших країнах розпочались в режимі екстреного використання (emergency use). Українське законодавство не передбачає такого режиму. Тому для реєстрації вакцин в нашій країні виникла потреба законодавчих змін», — зазначив Радуцький.

Він зазначив, що у проекті закону говориться, що уряд може реєструвати вакцини для використання при наступних умовах:

  • наявності даних про успішне проведення доклінічних випробувань;

  • клінічні дослідження вакцини проводилися з дозволу відповідних компетентних органів США, Великобританії, Швейцарської Конфедерації, Японії, Австралії, Канади, Китаю, Ізраїлю, Індії, Мексики, Бразилії або Європейського Союзу;

  • відома потенційна користь лікарського засобу;

  • не існує адекватної, схваленої і доступної альтернативи.

Якщо препарат відповідає перерахованим вище вимогам, тоді його можуть зареєструвати в Україні для екстреного медичного використання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у ЄС мають намір створити механізм, який надасть можливість поділитися вакцинами від коронавірусу з менш забезпеченими країнами.

Також ми писали, що через нерівномірний розподіл вакцин проти коронавірусу у світі, людство знаходиться на межі катастрофічного морального падіння.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2021/01/19/novyna/suspilstvo/radi-zareyestruvaly-zakonoproyekt-pro-covid-vakcyny-ukrayincziv”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »