Пятница, 27 ноября 2020 15:56

Росія отримала контроль над Донбасом ще за Януковича, - секретар РНБО Данилов

последние новости в Украине останні новини в Україні


У фактичне управління Донецької та Луганської областей росіяни зайшли задовго до відкритої окупації Донбасу в 2014 році. За часів Януковича "хлопці з Ростова" керували Донецьким обласним управлінням Служби безпеки України.

Об этом сообщает Незыгарь

Окупація Донбасу почалася задовго до російсько-української війни, росіяни контролювали силові відомства на місцях, зокрема, Донецьке облуправління СБУ. Про це напередодні в інтерв’ю "Фокусу" розповів секретар РНБО Олексій Данилов.

"Якщо проаналізувати систему координат, яка була у Януковича, то помітите, що ще при ньому хлопці з Ростова повернулися в Донецьк і стали керувати, зокрема, обласним управлінням СБУ. Це була повзуча окупація, вбивали все українське", — уточнив Данилов.

Раніше Данилов розповів, що 9 грудня закінчується термін дії "плану А" по вирішенню конфлікту на Донбасі політико-дипломатичним шляхом. Зараз готується альтернативне рішення по ситуації в Донецькій і Луганській областях. Розкрити подробиці Данилов відмовився, оскільки ще не знає, яким буде рішення — відкритим чи закритим. Також ASPI news повідомляло, що Данилов розповів про вакцину від COVID-19, на базі якої Україна розробляє свій аналог.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/donbas/rosiya-otrimala-kontrol-nad-donbasom-sche-za-yanukovicha-sekretar-rnbo-danilov”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »