Воскресенье, 20 сентября 2020 10:08

​Тихановська несподівано зробила комплімент Путіну і розповіла про контакти з ЄС

Білоруський політичний діяч, кандидат в президенти Республіки Білорусь Світлана Тихановська розповіла про главу РФ Володимира Путіна і висловилася про співпрацю з ЄС.

Об этом сообщает Устав Груп


Як повідомляє "Апостроф", про це пише ресурс Tut.by.


Вона нагадала, що президент Білорусі Олександр Лукашенко звинувачував громадян, які виходять проти нього на мітинги, говорячи, що ними керують з Росії.


зараз ця людина змінила свою думку на 180 градусів. Тепер ми спонсуємося і Америкою, і хто у нас там ще ляльковод: Литва, Польща, вже і Україна додалася", — сказала Тихановська.


За її словами, Путін мудрий керівник.


"Він же розуміє, що все, що говориться — це фантазії однієї людини. І він розуміє, що ми завжди говорили, що відкриті до діалогу. І ми ніколи не поверталися спиною до Росії, я маю на увазі білоруський народ. Ми дружні країни, ми хочемо такими залишатися", — зазначила білоруський політик.


Вона заявила, що боротьба народу Білорусі ведеться тільки проти однієї людини. Боротьба не рухається в прозахідному або проросійському напрямку.


"Це ніяк не стосується ні пана Путіна, ні України, ні будь-яких інших країн", — зазначила політик.


На зустрічах з чиновниками ЄС Тихановська обговорювала їх допомогу Білорусі для стабілізації і розвитку її економіки.


"Є зацікавленість і бажання допомогти. Всі розуміють, що найкращі умови для інвестицій і розвитку економіки можуть бути забезпечені, коли буде відновлена законність, влада буде обиратися на чесних виборах і буде підзвітна суспільству, а права людини і право власності будуть захищені. Саме в такий країні хочуть жити білоруси, саме для цього ми захищаємо свій вибір", — сказала політик.


За її словами, країни вже працюють в напрямку надання допомоги для Білорусі.


Як повідомляв "Апостроф", депутати Європейського парламенту підтримали резолюцію, в якій засудили ситуацію в Білорусі та запропонували ввести санкції проти вищого білоруського керівництва.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-09-20/tihanovskaya-neozhidanno-sdelala-kompliment-putinu-i-rasskazala-o-kontaktah-s-es/209733”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »