Среда, 16 сентября 2020 05:47

В уряді заявляють, що гральним ринком в Україні цікавляться міжнародні мережі

До грального ринку України проявляють інтерес як вітчизняні, так і міжнародні мережі.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у коментарі Укрінформ.


"Вже є формальні та неформальні звернення є у Міністерство фінансів. Мало хто розуміє, як буде працювати орган, тому звертаються усі куди завгодно.


Є дуже велике зацікавлення, в тому числі і в міжнародних мереж, є серйозна зацікавленість букмекерських контор, є зацікавленість у лотерейних операторів. Тому, я думаю, що інтерес буде великий, коли комісія запрацює, будуть видаватися ліцензії", — сказав Немчінов.
Він наголосив, що відповідно до закону комісія буде регулювати ті напрямки, які до цього були заборонені. Також, за його словами, законом регулюється і певні види спорту, які не відносяться до грального бізнесу.


"У перехідних положеннях є три види спорту: більярд, боулінг і спортивний покер, які є офіційними видами спорту і не відносяться до грального бізнесу", — сказав Немчінов.


Він додав, що будь яка легалізація сприятиме перш за все тому, що люди, задіяні в гральному бізнесі, будуть працювати в офіційному полі.


"У тому числі це буде стосуватися так званих інтернет-клубів, всього іншого, що ми бачимо в сюжетах інформаційних каналів чи в самих містах бачимо закриті вивіски.


Я вважаю, що легалізація грального бізнесу виведе всі ці заклади з тіні або просто примусить закритись нелегальну діяльність шляхом конкуренції. Комісія покликана не допускати псевдолотерей, псевдоігор, псевдоавтоматів", — наголосив міністр Кабінету міністрів.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/09/16/665150/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »